Aktuality | Mattoni NBL

JUNIORKA V HOLANDSKU ZVÍTĚZILA
21.04.2014 22:44

Nymburská U19 vyhrála v Nizozemsku velmi kvalitně obsazený mezinárodní turnaj do 20 let, když ve finále porazila tým KK Jance Ljubljana 90:74. Matěj Svoboda byl vyhlášen MVP turnaje a vyhrál soutěž smečařů. Lukáš Stegbauer byl v dovednostních soutěžích druhý ve střelbě trojek.
Více zde..

DYLANA BYCH BRÁNIT NECHTĚL
20.04.2014 08:42

říká po posledním čtvrtfinálovém utkání s Ostravou Vojtěch Hruban v souvislosti s trojkovou střelbou svého spoluhráče. Další ohlasy po třetím zápase čtvrtfinále najdete v článku a fotografie v galerii.
Více zde..

PAUZU ZPESTŘÍ ZÁPAS S INTEREM
19.04.2014 21:44

Jedenáctidenní pauzu, která vyplňuje prostor mezi čtvrtfinále a semifinále, si Nymburk zpestří přátelským zápasem. 25. dubna přijede do sportovního centra finalista Slovenské extraligy celek BK Inter Incheba Bratislava. Utkání je otevřené pro diváky a vstup je zdarma. Začátek v 17:00.
Více zde..

DO SEMIFINÁLE SE STOVKOU
19.04.2014 20:17

Nymburk je v semifinále play off. Soupeř s Ostravy se držel jeden poločas, než mu v užší rotaci došly síly. Třetí zápas čtvrtfinálové série tak skončil 112:78, když o výsledku rozhodla podařená třetí čtvrtina domácích. V ní nastřílel Dylan Page šest trojek z šesti pokusů.