PROGRAM FINÁLOVÉHO ZÁPASU

PROGRAM FINÁLOVÉHO ZÁPASU

V duchu nového systému play-off, se letos v Nymburce odehraje pouze jediný finálový zápas. Pojďte si ho naplno užít. I tentokrát jsme pro vás ve Sportovním centru přichystali bohatý doprovodný program, který ozdobí řada hostů či soutěží pro diváky.

Předně připomeňme, že začátek zápasu je v úterý 23.května lehce po půl sedmé. Hala se otevírá v 17:30 a prvních 200 příchozích obdrží zmrzlinu od Primy. Stejně tak si budete moc posloužit tleskátky s finálovým motivem, aby kulisa byla ještě více bouřlivá.
 

Partnerem utkání je Město Nymburk a nymburský Postřižinský pivovar. Hostem, jenž vhodí úvodní slavnostní rozskok, bude bývalý hráč a trenér Vlastimil Polák, který se letos dožívá úctyhodných devadesáti pěti let.  

 

Českou státní hymnu přednese sólistka opery Národního divadla v Praze paní Sylva Čmugrová. Před zápasem vhodí hráči do hlediště podepsané míčky Molten.

 

V přestávce mezi první a druhou čtvrtinou a při oddechových časech vystoupí cheerleaders Queennies. V poločase je navíc doplní tříminutové taneční vystoupení členů taneční školy Easy Dance 2000. Soutěže obstarají populární „křesla“ o věcné ceny. Dojde také k ocenění mládežnických družstev U13 a U17. O přestávce mezi třetí a čtvrtou čtvrtinou proběhne v této sezoně naposledy soutěž s firmou BARTON o 10.000,- Kč. Tuto částku si odnese ten, kdo se první trefí z půlky hřiště.  

 

Každý dospělý návštěvník dostane plechovku Svátečního speciálu o síle 14˚. Pro sběratele bude ve stánku FanShopu k dispozici ještě několik desítek plechovek Svátečního speciálu. Zakoupit je bude možné za 20,- Kč. Po celé utkání se bude na stánku točit zdarma pro dospělé nymburské pivo a pro děti limonáda.

 

Po skončení utkání dojde k vyhlášení MVP utkání a pak se budou předávat zlaté a stříbrné medaile a pohár pro vítěze Kooperativa NBL.

 
 
vloženo: 20.05.2017 15:31 / přečteno: 2754x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.