Aktualita | TISKOVÁ ZPRÁVA
TISKOVÁ ZPRÁVA

TISKOVÁ ZPRÁVA

Vedení nymburského klubu se jen necelý týden před startem Kooperativa NBL dohodlo s Vojtěchem Hrubanem a doplnilo reprezentační křídlo na svou soupisku pro sezonu 2017/18.

"Věděli jsme, že Vojtěch Hruban je stále volný hráč, protože jsme s ním byli v kontaktu. Naše dohoda pokračovat v klubu nakonec vyplynula z oboustranného zájmu," poznamenal k příchodu staronového hráče generální manažer Rudolf Šimeček.

 

Vojta Hruban strávil v Nymburce pět let od sezony 2012/13 do konce minulé. Za tu dobu pomohl týmu více než patnácti sty body a jeho velkým benefitem byla obrana. Trenéři velice rádi využívali jeho služeb při obraně těch nejnebezpečnějších hráčů soupeře na perimetru. Po skončení sezony se Vojtěch Hruban snažil najít zahraniční angažmá, ale ještě po skončení evropského šampionátu byl volným hráčem.

 

"Vojta je jedním z nejlepších českých hráčů. Jeho velkou výhodou je, že zná prostředí, zná tým, do kterého se vlastně vrací. Já to beru tak, jako kdyby byl jen pár týdnů nemocný a teď je zase zpátky,"  dodal trenér Ronen Ginzburg.

 
 
vloženo: 01.10.2017 22:31 / přečteno: 2984x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.