ČEKÁ NÁS V KOLÍNĚ NEJTĚŽŠÍ ZÁPAS?

ČEKÁ NÁS V KOLÍNĚ NEJTĚŽŠÍ ZÁPAS?

Dnes v tradiční kolínský čas čtvrt hodiny před šestou začíná druhý blok čtvrtfinálové série. Po šesti výborně odehraných čtvrtinách doma a dvou průměrně nás čekají v Kolíně dva zápasy, které by měly sérii ukončit.

„Nechtěl bych, aby tou sérií ze dvou hraných ve stejný den, byla naše ta, která se protahuje,“ naráží Pavel Pumprla na překvapivý průběh čtvrtfinále Děčína a Svitav. „Předpokládám, že třetí zápas bude nejtěžším z celé série. Kolín se možná nasazením zóny v posledním utkání snažil nejen otupit naše útočné aktivity, ale také šetřit síly na páteční utkání. Kolín bude chtít dokázat, že v sérii nechce být jen otloukánkem,“ očekává určitý odpor náš kapitán Pavel Pumprla a doplnil ještě jeden rozměr třetího utkání čtvrtfinále: „Pokud třetí utkání série vyhrajeme, bude se Kolínu za stavu 0:3 už těžko hledat motivace.“
 

„Oba dva zápasy budou hlavně o soustředění. Přestože jsme zvítězili v prvních dvou zápasech vysokým rozdílem, jsme stále přesvědčeni, že můžeme hrát lépe na obou stranách hřiště v obraně i útoku. Nechceme připustit žádné překvapení, těch už bylo v dosavadním průběhu ligy dost, a my se chceme od ostatních sérií odlišovat. To ale znamená jediné, do utkání musíme vstoupit s velkou energií, odrazit počáteční snahu soupeře a ve tvrdé hře pokračovat až do poslední minuty utkání,“ řekl trenér Oren Amiel.    

 

„V domácích utkáních čtvrtfinálové série chceme navázat na zlepšený výkon z druhého poločasu druhého utkání, kdy jsme byli Nymburku vyrovnaným soupeřem. Nymburk je obrovský favorit celé soutěže a my mu v každém případě chceme cestu do semifinále co nejvíce znepříjemnit,“ napsal na kolínský web Pavel Beneš, trenér Medvědů.

 

Připomeňme, že stav série po dvou jednoznačných vítězstvích je 2:0 na zápasy a že jsme jako jediný tým ve čtvrtfinále splnil roli favorita. V prvním zápase, který jsme vyhráli 122:68, když nás živila především trojková střelba. Čtyřiapadesát bodů padlo zpoza oblouku ve vzdálenosti 6,75 metrů od středu koncové čáry. I ve druhém zápase bylo rozhodnuto ještě před změnou stran. „Kolín si po prvním zápase ve druhém nevěřil,“ poznamenal Pavel Pumprla k úvodu utkání a stavu 23:4 v náš prospěch. Nižší úspěšnost i četnost střelby z dálky a nasazení zónové obrany soupeřem pak zapříčinila, že se zápas nedostal až nad stobodovou hranici.

 
vloženo: 13.04.2018 07:44 / přečteno: 1099x
 
« Zpět

23.09.2018    18:00hNejbližší zápas

KK Krka Novo MestoČEZ Basketball Nymburk
SoupeřKK Krka Novo Mesto
Kde hrajemeŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
     12
34 567 89
10 11121314 1516
171819 202122 23
24252627282930
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
AUTOSALON LOUDA
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
Dr. MAX
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Velišek  - Podpěra
STARLIFE
ADIDAS
LION SPORT
CAR 4 WAY
J&T BANKA
GEOSAN THETA
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.