Aktualita | PROGRAM SEMIFINÁLE
PROGRAM SEMIFINÁLE

PROGRAM SEMIFINÁLE

Sedmnácté nymburské semifinále klepe na dveře. První dva zápasy jsou na programu v pondělí a úterý v Nymburce a oba mají úvodní rozskok naplánovaný na 18:00. Podívejme se na doprovodný program obou semifinálových utkání proti Turům Svitavy.

Hala se otevírá jako vždy hodinu před začátkem zápasu a hned u vstupu se budete v pondělí moci zchladit a v úterý načerpat energii. Pro tři stovky diváků před první zápasem připravili Mrazírny Polar „cucnašpejli“ a pro druhý zápas vám zase ČEZ nabídne, pro brzo příchozí, plechovkovou energii.

 

Pak už by vás měla rozehřát první čtvrtina zápasu proti Turům. V první přestávce a také v průběhu oddechových časů vás pobaví Queennies, cheerleaders z Tanečního studie Easy Dance 2000 Nymburk Terezy Tomanové.  

 

Poločasová přestávka bude mít tři fáze. V prvních třech minutách vystoupí s programem Queennies a potom budou následovat soutěže, do kterých věnoval ceny Autosalon Louda. V pondělí získá víkend s automobilem Hyundai vítěz Piškvorek - soutěž pro dvě osoby a v úterý nejpřesnější střelec trestných hodů - soutěž pro 4 osoby. Vzhledem k povaze odměn, jsou ze soutěže vyloučeny osoby mladší 18 let.

Ve druhé polovině poločasové přestávky budou oceněny dva mládežnické týmy, které se o tomto víkendu účastní bojů na Národním finále nebo Mistrovství ČR. V pondělí před vás nastoupí mladší minižáci U12, kteří na svém NF v Příboře aktuálně vyhráli základní skupinu, ve čtvrtfinále porazili Opavu a dnes večer budou bojovat v semifinále s Pardubicemi. V úterý přivítáme mladší žáky U14, kteří na MČR budou bojovat v neděli o 5.místo, když v zápase skupiny o 5.-8. místo porazili vysoko Příbor.  

 

Přestávku mezi třetí a čtvrtou čtvrtinou vyplní již tradiční soutěž ve střelbě z poloviny hřiště. Lucky shot už dlouho neměl vítěze, proto je v banku 10.000 Kč a tedy cena už velice lákavá. S prázdnou však neodcházejí ani poražení. Ti dostanou od partnera soutěže balíček s hmoždinkami a vruty, tedy pomůcky mnohdy k nezaplacení.

 

Tak jako při minulých semifinálových bojích bude na konci zápasu vyhlášen MVP příslušného zápasu.

 
Ještě i na tomto místě připomeňme, že na další dva zápasy ve Svitavách v pátek čtvrtého a sobotu pátého máje, pořádáme autobusový zájezd. Odjezd bude v obou dnech v 15:00 hodin z náměstí a přihlášky přijímá prodejna EXICO v Nymburce na Palackého třídě. 
 
vloženo: 28.04.2018 11:20 / přečteno: 975x
 
« Zpět

30.08.2018    14:00hNejbližší zápas

ČEZ Basketball NymburkUSK Praha
SoupeřUSK Praha
Kde hrajemeSportovní centrum Nymburk
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 3031  
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.