Aktualita | APPKY NA CHAMPIONS LEAGUE
APPKY NA CHAMPIONS LEAGUE

APPKY NA CHAMPIONS LEAGUE

Champions League připravila pro letošní sezonu speciální aplikaci, abyste mohli sledovat zápasy i dění kolem této nejvyšší soutěže organizované FIBA na svých mobilních zařízeních.

Aplikace lze stáhnout pro Android i iOS pochopitelně zdarma zde. V aplikaci si můžete vybrat svůj oblíbený tým a hráče a informace o nich pak budou řazeny prioritně nahoru. Snadno a přehledně najdete přehledy zápasů, tabulky jednotlivých skupin, videa ze zápasů, zobrazit si můžete jednotlivé týmy a jejich statistiky, soupisky, přehledy odehraných zápasů, budete moci volit hráče týdne a také sledovat on-line tiskovou konferenci po zápase. Aplikace také nabízí možnost si zapnout upozornění na důležité události jako začátek zápasu, konec zápasu, konce jednotlivých čtvrtin nebo přidání nějakého videa.

 

Celé zápasy můžete také sledovat v přímém přenosu, ať v případě, že se nemůžete dostavit na domácí utkání nebo v případě našich venkovních zápasů. Slouží k tomu stránky livebasketball.tv. Tyto stránky již zdarma nejsou, platí se 6 dolarů na měsíc.  


 
vloženo: 07.10.2017 13:54 / přečteno: 1489x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.