Vrchol v probíhající sezoně čeká naše basketbalisty ve středu 14.března od půl sedmé ve Sportovním centru v Nymburce. Držíme všechny trumfy k tomu, abychom překonali loňskou úspěšnou sezonu ještě minimálně o jeden krůček výš.
Více zde..

DOBRÁ VÝCHOZÍ POZICE
08.03.2018 06:39

Po překonání úvodní tříminutové krize jsme v dalších minutách prvního poločasu byli o hodně lepším týmem a potvrdili jsme to i téměř dvacetibodovým vedením. Ve druhém poločase sice domácí začali náš náskok stahovat, ale jen jednou se dostali pod deset bodů. AEK : ČEZ 88:98.
Více zde..

OČEKÁVANÝ ZÁPAS SE BLÍŽÍ
06.03.2018 18:19

Naši hráči dorazili dnes po třetí hodině do dějiště svého dalšího utkání v Basketball Champions League do Athén. Zítra od půl sedmé večer v hale pro 18.500 diváků odehrají „první poločas“ svého utkání o postup mezi posledních osm týmů.
Více zde..

TISKOVÁ ZPRÁVA K LOSU BCL
14.02.2018 11:44

Ve středu před polednem bylo v House of Basketball v sídle FIBA ve švýcarském Mies rozlosováno play-off Basketball Champions League. Ze tří možných soupeřů AEK Athény, PAOK Soluň a EWE Oldenburg přidělil los jedinému českému zástupci v této soutěži tým z hlavního města Řecka AEK Athény.