Aktualita | HYUNDAI FINAL 4 ČESKÉHO POHÁRU
HYUNDAI FINAL 4 ČESKÉHO POHÁRU

HYUNDAI FINAL 4 ČESKÉHO POHÁRU

Uprostřed tohoto měsíce se uskuteční ve Svitavách závěrečný turnaj Českého poháru a zítra proběhne losování. Náš tým ještě v osudí nebude, resp. nebude samostatně, účast si musíme nejprve vybojovat ve dvojzápase 4.2. (venku) a 11.2. (doma) proti Opavě. 

Mílovými kroky se přiblížil Hyundai FINAL 4 Českého poháru basketbalistů, který hostí v sobotu a neděli 17.-18. února Svitavy. Už tento pátek bude vylosováno nasazení obou semifinálových dvojic, a to v přímém přenosu od 9:30 na facebookovém profilu @ceskybasketbal. Los FINAL 4, který se uskuteční v sídle společnosti Hyundai v pražských Stodůlkách, bude mít netradiční formu, neboť v hlavní roli budou samotné automobily.

Účastníky závěrečného turnaje jsou domácí DEKSTONE Tuři Svitavy, kteří obdrželi divokou kartu České basketbalové federace, ze čtvrtfinále do FINAL 4 postoupili děčínští Válečníci a čerstvě i pardubická Beksa. Poslední účastník vzejde ze čtvrtfinálového dvojutkání mezi BK Opava a obhájcem trofeje ČEZ Basketball Nymburk.

Pro pořádající svitavský klub půjde o premiéru na závěrečném pohárovém klání, ostatní týmy jsou tradičními účastníky těchto bojů.

Známy už jsou i turnajové prize money. Vítěz Hyundai FINAL 4 si odnese 100 tisíc korun, poražený finalista 60 tisíc, třetí celek 40 tisíc a čtvrtý 20 tisíc korun.

 
vloženo: 01.02.2018 12:45 / přečteno: 1128x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.