Aktuality | Český pohár

ZÍSKALI JSME 12. ČESKÝ POHÁR
19.02.2018 09:04

Ve finále Českého poháru jsme výborně začali, hůře pokračovali, ale skvěle skončili. Pardubice se sice od poloviny druhé čtvrtiny až do 36.minuty drželi stále nebezpečně blízko, ale vedení jsme byli schopni si kromě krátkého úseku ve druhé desetiminutovce ohlídat. Nymburk - Pardubice 86:65
Více zde..

JASNÝ POSTUP DO FINÁLE
18.02.2018 10:15

Pro domácí Svitavy určitě očekávané semifinále proti našim, možná s myšlenkami na desetibodovou prohru v základní části, vzalo za své. Ne nadarmo se říká „nevystoupíš dvakrát do jedné řeky“. Nymburk - Svitavy 111:59.
Více zde..

ZÍTRA ZAČÍNÁ F4 ČESKÉHO POHÁRU
16.02.2018 20:50

V sobotu se po 15 letech vracíme to Svitav, abychom zde odehráli závěrečný turnaj Final 4 Hyundai Českého poháru. Tentokrát v roli favorita, nicméně Svitavy nám přinesly první medaili z Českého poháru v historii.
Více zde..

DO FINAL 4 ČP S PŘEHLEDEM
12.02.2018 12:25Aktualizováno 12.02.2018 16:39

Trojkařská exhibice charakterizovala druhý souboj o postup do závěrečného turnaje Českého poháru mezi Nymburkem a Opavou. Po 34 trojkách skončilo utkání naším vítězstvím 105:72.