HIT MLÁDEŽNICKÉHO BASKETBALU

HIT MLÁDEŽNICKÉHO BASKETBALU

V sobotu od 15 hodin odehrají naši junioři pod vedením Pavla Beneše velice důležitý zápas proti USK Praha. Ve hře je nejen pojištění prvního místa v tabulce.

Do konce extraligové soutěže nejprestižnější mládežnické kategorie zbývají čtyři kola a naši junioři mají na svém kontě jedinou porážku právě od USK Praha na jejich palubovce. I když v tabulce to nevypadá, je to souboj o první místo v pořadí extraligy sezony 2016/17. USK Praha totiž má o dva zápasy méně, a proto je v tabulce až na pátém místě. I když nad Nymburkem vyhrálo USK velkým rozdílem, má však dvě prohry a to znamená, že naše vítězství nám stále dává naději na první místo. V případě prohry bychom neměli osud ve svých rukách, protože bychom se dostali na rovnost bodů s USK, ale s horšími vzájemnými zápasy a museli bychom spoléhat na to, že USK ještě někde prohraje.

 

Ovšem ani vítězství nám automaticky nedává jistotu prvního místo. Musíme se na konci ještě popasovat s velice těžkými soupeři. Hned v neděli od 10:00 hodin to bude GBA (Get Better Academy) - třetí tým tabulky, a za 14 dní dva zápasy na Moravě. Nejprve se čtvrtým Snakes Ostrava a pak se šestými Orly Prostějov. Oba dva soupeře jsme v domácím utkání sice výrazně porazili (93:67 resp. 68:40), ale utkání na venkovní palubovce a boj soupeřů o co nejlepší umístění před play-off, bude pro všechny velkou motivací.

 

Ve hře je také ještě nezanedbatelný fakt, a to že vítěz základní části, pokud postoupí mezi poslední čtyři týmy, je pořadatelem semifinále a finále této kategorie. Pokud tedy v sobotu vyhrajeme, zůstanou nám zatím trumfy pořádat Mistrovství ČR 2016/17 kategorie U19 v Nymburce v ruce. Věříme, že si najdete čas a přijdete naše juniory povzbudit.

 
  
 
vloženo: 24.02.2017 10:27 / přečteno: 1867x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
EŽP
Město Nymburk
Jansta-Kostka
MICHOVSKY group
JT Banka
Nike
AUTOSALON LOUDA
ENTERIA
AVE
Dr. MAX
MND
EPL Cond
Středočeský kraj
Renomia
Zepris
VCES
VIS
Crystal Bohemia
Inkospor
Elektro Kutílek
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Louda Alform
Louda Reality
Nota Bene
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
heřmanský
hala
Kooperativa
Hyundai
Molten
Česká televize
Špára STK
PRO DOMA STAVEBNINY
Barton
BIOMAG
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.