HIT MLÁDEŽNICKÉHO BASKETBALU

HIT MLÁDEŽNICKÉHO BASKETBALU

V sobotu od 15 hodin odehrají naši junioři pod vedením Pavla Beneše velice důležitý zápas proti USK Praha. Ve hře je nejen pojištění prvního místa v tabulce.

Do konce extraligové soutěže nejprestižnější mládežnické kategorie zbývají čtyři kola a naši junioři mají na svém kontě jedinou porážku právě od USK Praha na jejich palubovce. I když v tabulce to nevypadá, je to souboj o první místo v pořadí extraligy sezony 2016/17. USK Praha totiž má o dva zápasy méně, a proto je v tabulce až na pátém místě. I když nad Nymburkem vyhrálo USK velkým rozdílem, má však dvě prohry a to znamená, že naše vítězství nám stále dává naději na první místo. V případě prohry bychom neměli osud ve svých rukách, protože bychom se dostali na rovnost bodů s USK, ale s horšími vzájemnými zápasy a museli bychom spoléhat na to, že USK ještě někde prohraje.

 

Ovšem ani vítězství nám automaticky nedává jistotu prvního místo. Musíme se na konci ještě popasovat s velice těžkými soupeři. Hned v neděli od 10:00 hodin to bude GBA (Get Better Academy) - třetí tým tabulky, a za 14 dní dva zápasy na Moravě. Nejprve se čtvrtým Snakes Ostrava a pak se šestými Orly Prostějov. Oba dva soupeře jsme v domácím utkání sice výrazně porazili (93:67 resp. 68:40), ale utkání na venkovní palubovce a boj soupeřů o co nejlepší umístění před play-off, bude pro všechny velkou motivací.

 

Ve hře je také ještě nezanedbatelný fakt, a to že vítěz základní části, pokud postoupí mezi poslední čtyři týmy, je pořadatelem semifinále a finále této kategorie. Pokud tedy v sobotu vyhrajeme, zůstanou nám zatím trumfy pořádat Mistrovství ČR 2016/17 kategorie U19 v Nymburce v ruce. Věříme, že si najdete čas a přijdete naše juniory povzbudit.

 
  
 
vloženo: 24.02.2017 10:27 / přečteno: 2789x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.