POSLEDNÍ ŽELÍZKO V OHNI

POSLEDNÍ ŽELÍZKO V OHNI

Závěrečných turnajů, kde se rozhoduje o titulu Mistrů České republiky, se hráči nymburské akademie zúčastnili v míře rekordní. Poslední šanci na zisk cenného kovu mají kadeti U17.

Ze všech týmů, které se vyvrcholení sezony zúčastnily, se zatím dostal na stupně vítězů jen jeden – nejmladší minižáci U11, ale svoje největší želízko v ohni budou Akademici kout teprve o tomto víkendu. Na závěrečný turnaj se probojovali kadeti do 17 let, a protože byli v základní části nejlepší, budou také pořadateli závěrečného turnaje.

 

Kadeti v této sezoně prohráli pouze jedno utkání a to v posledním kole základní části. Shodou okolnosti právě se semifinálovým soupeřem Snakes Ostrava. „Mrzí mě prohra v posledním zápase, ale je třeba říci, že jsme si o ni koledovali už delší dobu,“ uznal trenér nymburských kadetů Ladislav Sokolovský. Spanilá jízda Středočechů je v očích ostatních trenérů pasuje do role favorita společně ale s USK. „Nymburk bude chtít využít domácí prostředí k titulu,“ říká David Panáček, trenér Ostravy a hráč nymburských ligových začátků, který se však s trenérem Sokolovským v NBL setkal jen jako soupeř.

 

Když se ještě hrála na „Komendě“ (hala ZŠ Komenského Nymburk – pozn.) Národní basketbalová liga mužů, bývalo zde vždycky plno. To samé očekávají pořadatelé Final 4 U17 i o tomto víkendu. „Cestuje s námi početná kolonie fanoušků, takže je určitě bude hodně slyšet,“ varuje trenér Pardubic Jan Procházka. „Vypravujeme autobus fanoušků,“ hlásí ze severu Moravy Panáček. Trenér Sokolovský věří, že ani naši kluci v tom nebudou sami: „To je věc, na kterou se moc těším, protože věřím, že bude vždy v hale plno, zejména na zápasy domácího týmu.“

 
Program:

Sobota 13.5.2017 – 16:00 BA Nymburk – Snakes Ostrava | 18:30 USK Praha – Synthesia Pardubice

Neděle 14.5.2017 – 12:30 zápas o třetí místo | 15:00 – finále

 

Více najdete na speciálních stránkách MČR:www.bknbk.cz/mcru17  

 
 
 
vloženo: 12.05.2017 12:51 / přečteno: 2779x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.