HALL: FANOUŠCI SMEČE MILUJÍ

HALL: FANOUŠCI SMEČE MILUJÍ

Oproti finálovému souboji Nymburka s Opavou bude v sobotním duelu přeci jen několik změn. V našem týmu by měl poprvé v dresu vyběhnout nový hráč Kenneth Hall.

"Potřebujeme Kena zapracovat co nejdříve, dříve než začne play-off,“ poznamenal před zápasem s Opavou Oren Amiel a z těchto slov lze usuzovat, že jeho minuty by nemusely být jen epizodní.  „Myslím, že jsem toho za týden dost pochopil, ale stoprocentní to ještě není,“ řekl opatrně Kenneth Hall, kterého jsme po jednom tréninku požádali o krátký rozhovor.

 

Kenne, proč si se rozhodl jít do české ligy?

Myslím, že tady dostanu lepší příležitost než v Řecku.

 

Jak dlouho to trvalo od prvních námluv po cestu do Nymburka?

Bylo to rychlé – asi tak týden, víc ne.

 
 Je těžké přejít do nového týmu během sezóny?

V minulosti jsem přecházel z jednoho týmu do druhého také uprostřed sezóny, takže to pro mě není nic nového. Tentokrát to bylo celkem rychlé, takže asi o něco těžší.

 

Co je na takovém přechodu nejtěžší?

Myslím, že se umím vypořádat s každým stylem hry. Nejtěžší věc, se kterou se budu muset vyrovnat, je proniknout do týmové chemie a zjistit čím budu pro tým nejvíce prospěšný.

 

Jsi spokojenější v obraně nebo útoku?

Neznám basketbalistu, který by nerad skóroval, takže samozřejmě útok (úsměv). V každém případě stejně tak myslím i na obranu.

 

Smečuješ rád, ať víme, na co se těšit?

Rozhodně. Myslím, že to přináší týmu energii. Navíc fanoušci to milují a právě to dělá basketbal vzrušujícím a zajímavým.

 

Co víš o úrovni české ligy?

Vím, že Nymburk hraje nejvyšší ligu v zemi. Mám nějaké zkušenosti ze Slovenska, takže si představuju českou ligu dost podobně. Předpokládám, že bude o úroveň výše díky tomu, že některé kluby se zapojují do evropských soutěží.

 

Znáš nějaké nové spoluhráče?

Teď už ano (smích), ale když jsem sem přišel, neznal jsem přímo žádného hráče v šatně. Vím, že s některými spoluhráči mám společné přátele. Každopádně se těším, až je poznám blíž.

 
Dovolte ještě abychom objasnili na první pohled zmatky v jménu našeho nového hráče. Na dresu bude mít tento power forward nad číslem 20 jmenovku Hall. Ve statistikách a na webu ČBF však bude uvedeno něco jiného  Kenneth Hall Mc Elrath. Mc Elrath je jméno, které má hráč uvedeno v oficiálních dokumentech, ale jinak používá výhradně Kenneth Hall. „Nechci o tom z osobních důvodů mluvit. Celý život jsem Hall a druhé jméno mi pouze bylo dáno při narození,“ zareagoval na dotaz ohledně jména Kenneth. My na našich stránkách budeme ctít hráčovo přání a pro nás a věříme, že i pro vás, to bude prostě Kenneth Hall nebo „Da Kidd“ jak Kenny uvedl do dotazníku svou přezdívku. 
 
vloženo: 24.02.2017 16:42 / přečteno: 1917x
 
« Zpět

25.09.2017    17:30hNejbližší zápas

Zlatorog LaškoČEZ Basketball Nymburk
SoupeřZlatorog Laško
Kde hrajemeVenku
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    123
4 5678 910
11121314 15 16 17
1819202122 2324
2526 27282930 
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
EŽP
Město Nymburk
Jansta-Kostka
Nike
AUTOSALON LOUDA
ENTERIA
AVE
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Crystal Bohemia
Inkospor
Elektro Kutílek
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Louda Alform
Louda Reality
Nota Bene
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
hala
Kooperativa
Hyundai
Molten
Česká televize
Špára STK
Barton
BIOMAG
FIDES
LOUDA RENT
ELTODO
Fuel&Oil Traders
K&P Systems
FALDO
FLAMY
CASIA TOUR
XXL
EPL COND
GABNERIA
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.