ČTVRTÝ DĚTSKÝ DEN

ČTVRTÝ DĚTSKÝ DEN

Už čtvrtý dětský den ve Sportovním centru v Nymburce je naplánovaný na sobotu 8.dubna 2017. Přijďte si s dětmi zaplavat, zasoutěžit, něco vyrobit a hlavně se pobavit.

Celé sportovní odpoledne připravuje klub Basketball Nymburk a.s. ve spolupráci s Basketbalovou akademií Nymburk, která pomáhá hlavně s personálním zabezpečením při jednotlivých soutěžích nebo v dílničkách. Samozřejmě se neobejdeme bez finanční podpory, kterou zaštiťuje město Nymburk. „Jsem rád, že můžeme takovou akci pro obyvatele města připravit. Jakákoliv minuta sportu navíc je pro děti pozitivem a to je také cíl našich dětských dnů. Jsme rádi, že si mohou zasportovat kluci i holky a doufáme, že zasejeme semínko pro jejich další sportovní orientaci,“ říká hlavní organizátor a šéftrenér BA Nymburk Ladislav Sokolovský.


Program začíná v poledne. Rodiče ani nemusí trávit sobotní dopoledne přípravou oběda, protože součástí Dětského dne je i možnost si zakoupit za 60,- Kč oběd pro sebe i své děti. Vlastní program začíná po obědě. V dílničkách si děti budou vyrábět originální kartičku pro následující soutěže a také si vyzdobí speciální láhev na pití. Poté stráví děti půldruhé hodiny při různých sportovních aktivitách, ale tentokrát budou muset zapojit o mozek při jednoduchých vědomostních soutěžích. Následné odreagování v bazénu sportovního centra, které musí absolvovat se svými rodiči, je vždy největším lákadlem. V půl páté se vyhodnotí soutěže a každý účastník si odnese nějakou drobnost a ti nejlepší si odnesou medaile. 


Všechny aktivity jsou díky Sportovnímu centru i díky finanční podpoře města pro děti zdarma. Platí se jen oběd, ale za zvýhodněnou cenu 60,- Kč. Vybrat si můžete celé menu tedy polévku, hlavní jídlo, zeleninový bufet a nealko pití. "V neposlední řadě bych chtěl poděkovat Sportovnímu centru v Nymburce v čele s jeho ředitelkou Monikou Bezděkovou za vytvoření podmínek, které jsou pro zdar dětského dne velice důležité. Spokojený dětský úsměv patří i ji," doplnil Ladislav Sokolovský.

 

Vzhledem k zajištění odpovídajícího počtu obědů je nutné se přihlásit nejpozději ve středu 5.4.2017. Využijte e-mail office@basket-nymburk.cz. „Zveme nejen všechny děti, které se pravidelně účastní našich dětských dnů, ale rádi také přivítáme i nové zájemce. Přijďte, bude to zábava,“ zve legenda nymburského basketbalu Ladislav Sokolovský. 

Program: 

12:00 – 12:30     Registrace a oběd

12:00 – 13:00     Oběd

13:00 – 13:30     Dílničky – výroba účastnických karet a láhve na pití

13:30 – 15:00     Vědomostní a sportovní disciplíny

15:00 – 16:15     Plavecký bazén (pouze s rodiči)

16:30 – 17:00     Vyhodnocení a předání 

17:00                 Konec
 
 
vloženo: 23.03.2017 12:41 / aktualizováno: 24.03.2017 09:16 / přečteno: 2086x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.