VÍKEND PLNÝ BASKETBALU

VÍKEND PLNÝ BASKETBALU

O tomto víkendu si můžete do sytosti užít basketbalu na různých úrovních včetně těch nejvyšších dospělých i mládeže.

Do play-off dopěla sezona u nejstarší mládežnické kategorie juniorů U19. Ti v prvních dvou zápasech čtvrtfinále změří síly s BCM Orli Prostějov. „Prostějov, který má ve svém týmu spoustu talentovaných hráčů a podle toho, jak odehráli poslední dvoukolo, si nás do bojů v play-off vyložené přáli. To je pro nás obrovská motivace jim ukázat, že jejich volba nebyla správná,“ říká trenér Pavel Beneš před prvním zápasem čtvrtfinále.

 

Junioři se do vyřazovacích bojů probojovali pošesté za sebou a třikrát to pro ně znamenalo postup do Mistrovství ČR, ve kterých vždy skončili na druhém místě.  Se stejnými očekáváními, tedy postup do Final 4, vstupují do play-off i nyní. Více si můžete přečíst na stránkách Basketbalové akademie Nymburk  .

 

V sobotu se v hale Bios odehrají také dva zápasy krajského přeboru starších minižáků proti Benešovu. I oni mají před sebou vidinu postupu do závěrečných bojů, protože do Národního finále, jak se říká vyvrcholení celoroční snahy týmů v kategorii minižáků, postupuje přeborník kraje. Dokonce tři zápasy za víkend mají na programu v lize žáci do 15 let. V sobotu dvakrát proti Svitavám a v neděli proti Hradci Králové.

 

O postup do Národního finále minižáků U12 budou v neděli bojovat naši mladší minižáci U12. Do posledního turnaje nepostupuje krajský přeborník, ale vítěz kvalifikace. A právě první kolo kvalifikace je na programu v neděli od 13:00 a 14:30 v hale Základní školy Komenského 589.

 
Po dvou kvalifikačních zápasech zakončí basketbalový víkend souboj mužů B s Opavou B, které určitě naši muži mají co vracet z minulého utkání, které jsme prohráli až výpadkem v poslední čtvrtině. V tabulce finálové skupiny jsme na třetím místě a vítězství v tomto zápase nám toto umístění zajistí i před posledním zápasem skupiny proti UP Olomouc příští týden v neděli. Umístění do čtvrtého místa našim mužům zajistí přímý postup do play-off 1.ligy.   
 
vloženo: 24.03.2017 12:25 / přečteno: 674x
 
« Zpět

25.09.2017    17:30hNejbližší zápas

Zlatorog LaškoČEZ Basketball Nymburk
SoupeřZlatorog Laško
Kde hrajemeVenku
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    123
4 5678 910
11121314 15 16 17
1819202122 2324
2526 27282930 
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
EŽP
Město Nymburk
Jansta-Kostka
Nike
AUTOSALON LOUDA
ENTERIA
AVE
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Crystal Bohemia
Inkospor
Elektro Kutílek
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Louda Alform
Louda Reality
Nota Bene
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
hala
Kooperativa
Hyundai
Molten
Česká televize
Špára STK
Barton
BIOMAG
FIDES
LOUDA RENT
ELTODO
Fuel&Oil Traders
K&P Systems
FALDO
FLAMY
CASIA TOUR
XXL
EPL COND
GABNERIA
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.