PRODEJ PERMANENTEK

PRODEJ PERMANENTEK

Právě dnes byl zahájen předprodej permanentek pro sezonu 2017/18, ve které na naše hráče čeká nejméně dvacet osm domácích utkání v třech soutěžích: Champions League, Kooperativa NBL a Český pohár.

Vzhledem k již avizovanému přechodu na nový systém prodeje vstupenek, který bude jednotný pro všechny týmy KNBL, se nepatrně mění i způsob koupě permanentních vstupenek. Co však zůstává stejné, je cena za celoroční vstupenku – 1290,- Kč. Oproti jednotlivým vstupenkám ušetříte více než 500,- Kč.

 

Permanentky jsou v prodeji od 1.9.2017. V prvních dnech výhradně pro držitele z minulé sezony, aby tak dostali maximální možnost výběru místa. Od 7.září pak budou k dispozici všem ostatním zájemcům. Permanentky bude možno objednat v prodejně EXICO (Palackého třída). Zájemce obdrží kupon, na základě kterého si permanentku bude moci vyzvednout a zaplatit na pokladně haly SC při nejbližším domácím utkání. Tím úplně prvním bude přípravný zápas proti rakouskému Welsu 1.října a potom při dalších domácích zápasech. Upozorňujeme, že permanentky lze zaplatit pouze na pokladně před zápasem. Jinou možnost nám legislativa nedovoluje.  

 

Další informace o vstupném najdete v sekci vstupenky na našem webu. 

 
vloženo: 01.09.2017 08:50 / přečteno: 1209x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.