AKTUALITY Z KLUBU

AKTUALITY Z KLUBU

Seznamte se s několika zprávami ohledně permanentek, vývěsní tabule na náměstí a programu našeho A-týmu na následujících 14 dní.

Prodej permanentek pro nadcházející sezonu odstartoval 1.září a aktuálně si celoroční vstupenku mohou zakoupit všichni zájemci. Na rozdíl od ceny jednotlivých vstupenek, které budou dražší o 10 korun, jsme cenu permanentek nechali stejnou. Vstupenka na minimálně 28 zápasů  Kooperativa NBL a Basketball Champions League stojí 1.290,- Kč, což znamená úsporu minimálně 500,- Kč.
 

Připomínáme malinko jinou proceduru zakoupení permanentky. V prodejně EXICO si vyberete místo a obdržíte kupón. Tento pak při prvním zápase zaplatíte a vyměníte za permanentku. Vzhledem k EET není možné vstupenku zaplatit v prodejně EXICO.

 


Pokud jste byli zvyklí sledovat naši vývěsku na Náměstí Přemyslovců, vězte, že v této sezoně to nebude možné. Město Nymburk dalo přednost bezpečnosti (?!) na frekventovaném přechodu pro chodce a nařídilo vývěsku odstranit. Informace o zápasech tak najdete na plakátovacích plochách, kterých je ve městě více než třicet, na klubových televizích rozmístěných po městě. Plánujeme roznášku termínové listiny do schránek, před zápasem zve na utkání místní rozhlas a zprávy najdete i v Nymburském deníku. Časy zápasů najdete na našich webových stránkách a ty úplně nejaktuálnější informace jsou vždy na facebookovém profilu.

 


A-tým mužů své přípravné zápasy v následujících dnech přesouvá do zahraničí. Ve čtvrtek odpoledne odjíždí do Polska na turnaj, kde se ve třech dnech postupně utkání s pořádajícím klubem z Toruně, o den později s Anwilem Wloclawek a turnaj zakončí proti týmu Steauva Bukurešť. Další čtvrtek se tým přesune na tradiční týdenní kemp do Slovinska, kde bude ladit poslední detaily. V neděli prvního října čeká všechny příznivce přípravný zápas proti rakouskému Welsu, který bude generálkou na středeční start ligy proti Ostravě. 

 
vloženo: 13.09.2017 11:07 / přečteno: 431x
 
« Zpět

25.09.2017    17:30hNejbližší zápas

Zlatorog LaškoČEZ Basketball Nymburk
SoupeřZlatorog Laško
Kde hrajemeVenku
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    123
4 5678 910
11121314 15 16 17
1819202122 2324
2526 27282930 
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
EŽP
Město Nymburk
Jansta-Kostka
Nike
AUTOSALON LOUDA
ENTERIA
AVE
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Crystal Bohemia
Inkospor
Elektro Kutílek
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Louda Alform
Louda Reality
Nota Bene
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
hala
Kooperativa
Hyundai
Molten
Česká televize
Špára STK
Barton
BIOMAG
FIDES
LOUDA RENT
ELTODO
Fuel&Oil Traders
K&P Systems
FALDO
FLAMY
CASIA TOUR
XXL
EPL COND
GABNERIA
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.