ODCHOD DIGGSE

ODCHOD DIGGSE

ČEZ Basketball Nymburk oznamuje, že sestavu po vzájemné dohodě opustil sedmadvacetiletý Qiuncy Diggs, který přišel před touto sezonou z německého Eisbären Bremerhaven.

Quincy odehrál v Kooperativa NBL všech 7 zápasů Nymburka a svým soupeřům nastřílel 91 bodů, což z něj průměrem 13 bodů na utkání činilo jedenadvacátého nejproduktivnějšího hráče ligy. Své střelecké maximum dosáhl 

Diggs

v prvních dvou zápasech proti Ostravě a Svitavám, kdy shodně zatížil konto soupeře 18 body. Diggs byl aktivní i na doskoku, kde využíval své atletické postavy. S průměrem sedmi doskoků na zápas figuroval na 9.místě ligových doskakovačů. V Basketball Champions League odehrál Diggs také všech šest zápasů Nymburka a dosáhl zde průměru 6,3 bodů na zápas,  4,3 doskoků na utkání a 2,2 asistencí na zápas.  

 
Další kroky Qiuncyho Diggse směřují do francouzské ligy, kde se bude snažit pomoci nováčkovi nejvyšší ligy ProA Boulazac Basket Dordogne k odpoutání se z předposledního místa do vyšších pater. 

Místo by nemělo zůstat dlouho opuštěné. Pokud vše dopadne, jak předpokládáme, budeme nejpozději v úterý vědět jméno Quincyho nástupce. 
 
vloženo: 24.11.2017 12:09 / přečteno: 1683x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.