SESTAVTE NEJLEPŠÍ NYMBURSKÝ TÝM

SESTAVTE NEJLEPŠÍ NYMBURSKÝ TÝM

Pro následující dny pro jsme pro naše fanoušky na Facebooku připravili anketu. Na oficiálním klubovém FB profilu mohou sestavit ideální tým nymburské novodobé historie, během které klub nasbíral již 15 medailí z NBL, z toho 13 zlatých.

Abychom hlasování usnadnili, provedli jsme na základě různých kritérii předvýběr (počet odehraných zápasů, pozice v týmu, atd.). Vybrané hráče jsme pak rozřadili do tří kategorií – rozehrávači, křídla a podkošoví. V jedné skupině jsou tedy hráči z pozic 1, ve druhé jsou posty 2 a 3, a ve třetí jsou společně pozice 4 a 5. Jsme si vědomi toho, že mnoha případech nastupovali hráči na vícero pozicích, ale pro přehlednost ankety jsme na to nebrali zřetel.


A jak můžete hlasovat?


Na facebookovém profilu Basketball Nymburk jsou umístěné tři fotogalerie. V každé z nich jsou obrázky hráčů, pro které můžete hlasovat. Hlas konkrétnímu hráči můžete dát kliknutím na „To se mi líbí“ (Like) pod jeho fotografií. Hlasovat/lajkovat můžete pro libovolný počet hráčů. Tedy klidně pro všechny nebo jen pro jednoho.


Soutěž začíná jejím zveřejněním na webu a Facebooku a končí ve čtvrtek 11. srpna v 12.00. Na jejím konci budeme znát základní pětku a druhou pětku. K deseti hráčům pak doplníme dva další podle počtu hlasů, abychom dali dohromady pomyslnou dvanáctičlennou soupisku, tedy historicky nejlepší tým.

 
vloženo: 05.08.2016 12:43 / přečteno: 3758x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.