DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

Zítra v úterý od 18:00 hodin začneme druhé přípravné utkání, první domácí. Soupeřem nám budou Medvědi, co se potkali u Kolína.

„Obvyklý soupeř s jiným trenérem,“ poznamenal Petr Benda k sparingpartnerovi. Jak jistě dobře víte, novým trenérem Kolína je Pavel Beneš, poté, co odešel z naší Basketbalové akademie a v týmu Kolína zahájí svou první sezonu jako kouč týmu NBL. Na svého bývalého spoluhráče ze sezony 2007/08 se Petr Benda těší: „Beny byl chytrý hráč a bude i chytrý trenér. Myslím ale, že pro přípravný zápas neodhalí všechny své trumfy, že si ještě něco nechá až na ligu.“

 

To, že Petrův bývalý spoluhráč už přešel na trenérskou stranu, nechává nymburského pivota v klidu. „Už když byl mým spoluhráčem, byl o deset let starší. Mně ještě čtyřicet nebylo,“ zdůraznil s potěšením osobní zájmeno a číslovku Benda. 

 

Na zápas s Kolínem nám budou stejně jako na první zápas proti Jindřichově Hradci chybět reprezentanti, kteří jsou v Rumunsku. Do zápasu se pravděpodobně zapojí Tomáš Vyoral, naopak může chybět Pavel Pumprla , který si lehce natáhl sval. „Uvidíme po zítřejším dopoledním tréninku,“ neprozradil nic trenér Amiel o tom, který hráč nastoupí. Nicméně borců bude dostatek. V záloze jsou čtyři junioři, kteří budou připraveni do utkání naskočit.

 

Jaké je největší očekávání našeho trenéra od přípravného zápasu? „Rád bych viděl zlepšení našeho výkonu. To považuji za nejdůležitější,“ řekl Oren Amiel. „My jsme stále v plné přípravě. Ani před zápasem není upravený program, ovšem to samé bude mít i Kolín,“ rozvažuje Benda, přesto si myslí, že se bude hrát hodně v rychlosti. „Stejně jako v minulé sezoně chceme, aby nás zdobil rychlý protiútok,“ dodal.

 

Pochopitelně se nabízí otázka, zda bude Kolín těžším soupeřem než byl Jindřichův Hradec. „Nevím, uvidíme na hřišti v úterý večer,“ nespekuloval trenér Amiel. „Ani nevím, kdo přišel do Kolína nový…  Machy tam je, Machy je stálice,“ pobavilo nymburskou legendu Petra Bendu a pokračoval stejně jako trenér: „Předpokládám, že to bude silnější soupeř než Jindřichův Hradec, ale uvidíme až na hřišti.“

 

Zopakujme, že zápas proti Kolínu, na který je vstup zdarma, začíná ve Sportovním centru v 18:00 hodin.

 
 
 
vloženo: 04.09.2017 18:23 / přečteno: 1502x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
FIDES
ČEZ
Jansta-Kostka
AUTOSALON LOUDA
LOUDA RENT
ELTODO
Nike
EPL COND
Město Nymburk
Renomia
ENTERIA
Dr. MAX
Fuel&Oil Traders
GABNERIA
Elektro Kutílek
Nota Bene
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Zepris
VIS
Inkospor
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Crystal Bohemia
Louda Alform
Louda Reality
K&P Systems
Špára STK
Barton
FALDO
FLAMY
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
CASIA TOUR
hala
XXL
StreetSportLine
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
CEFC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.