DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

Zítra v úterý od 18:00 hodin začneme druhé přípravné utkání, první domácí. Soupeřem nám budou Medvědi, co se potkali u Kolína.

„Obvyklý soupeř s jiným trenérem,“ poznamenal Petr Benda k sparingpartnerovi. Jak jistě dobře víte, novým trenérem Kolína je Pavel Beneš, poté, co odešel z naší Basketbalové akademie a v týmu Kolína zahájí svou první sezonu jako kouč týmu NBL. Na svého bývalého spoluhráče ze sezony 2007/08 se Petr Benda těší: „Beny byl chytrý hráč a bude i chytrý trenér. Myslím ale, že pro přípravný zápas neodhalí všechny své trumfy, že si ještě něco nechá až na ligu.“

 

To, že Petrův bývalý spoluhráč už přešel na trenérskou stranu, nechává nymburského pivota v klidu. „Už když byl mým spoluhráčem, byl o deset let starší. Mně ještě čtyřicet nebylo,“ zdůraznil s potěšením osobní zájmeno a číslovku Benda. 

 

Na zápas s Kolínem nám budou stejně jako na první zápas proti Jindřichově Hradci chybět reprezentanti, kteří jsou v Rumunsku. Do zápasu se pravděpodobně zapojí Tomáš Vyoral, naopak může chybět Pavel Pumprla , který si lehce natáhl sval. „Uvidíme po zítřejším dopoledním tréninku,“ neprozradil nic trenér Amiel o tom, který hráč nastoupí. Nicméně borců bude dostatek. V záloze jsou čtyři junioři, kteří budou připraveni do utkání naskočit.

 

Jaké je největší očekávání našeho trenéra od přípravného zápasu? „Rád bych viděl zlepšení našeho výkonu. To považuji za nejdůležitější,“ řekl Oren Amiel. „My jsme stále v plné přípravě. Ani před zápasem není upravený program, ovšem to samé bude mít i Kolín,“ rozvažuje Benda, přesto si myslí, že se bude hrát hodně v rychlosti. „Stejně jako v minulé sezoně chceme, aby nás zdobil rychlý protiútok,“ dodal.

 

Pochopitelně se nabízí otázka, zda bude Kolín těžším soupeřem než byl Jindřichův Hradec. „Nevím, uvidíme na hřišti v úterý večer,“ nespekuloval trenér Amiel. „Ani nevím, kdo přišel do Kolína nový…  Machy tam je, Machy je stálice,“ pobavilo nymburskou legendu Petra Bendu a pokračoval stejně jako trenér: „Předpokládám, že to bude silnější soupeř než Jindřichův Hradec, ale uvidíme až na hřišti.“

 

Zopakujme, že zápas proti Kolínu, na který je vstup zdarma, začíná ve Sportovním centru v 18:00 hodin.

 
 
 
vloženo: 04.09.2017 18:23 / přečteno: 506x
 
« Zpět

25.09.2017    17:30hNejbližší zápas

Zlatorog LaškoČEZ Basketball Nymburk
SoupeřZlatorog Laško
Kde hrajemeVenku
DružstvoA tým
SoutěžPříprava
Více informacíTermínová listina

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    123
4 5678 910
11121314 15 16 17
1819202122 2324
2526 27282930 
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
EŽP
Město Nymburk
Jansta-Kostka
Nike
AUTOSALON LOUDA
ENTERIA
AVE
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Crystal Bohemia
Inkospor
Elektro Kutílek
Pivovar
DP ComTel
Datonet
Louda Alform
Louda Reality
Nota Bene
Wobenzym
Cukrárna Fiala
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
Studio Aleš
hala
Kooperativa
Hyundai
Molten
Česká televize
Špára STK
Barton
BIOMAG
FIDES
LOUDA RENT
ELTODO
Fuel&Oil Traders
K&P Systems
FALDO
FLAMY
CASIA TOUR
XXL
EPL COND
GABNERIA
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.