DOMINANCE VE DRUHÉ PŮLI

Vzdor Děčína v našem devátém zápase Kooperativa NBL padl, když jim přestaly padat trojky. To bylo ve druhém poločase. Po jednobodovém vítězství Děčína 44:43 v první půli, prohráli druho (...)

PŘEJEDE VÁLEC VÁLEČNÍKY?

A už to zase frčí… tentokrát po dálnici D8 na sever do Děčína, kde se utkání tak s trochu jiným Děčínem než obvykle, odehraje. Zápas začíná v šest večer a naladit si ho můžete na TVCOMu (...)

USTÁLI JSME ZÁVĚREČNÝ TLAK

Na předměstí Madridu byl k vidění zajímavý basketbal a stíhací jízda domácích, která však neslavila úspěch, i když v poslední čtvrtině jsme už všichni cítili na zádech dech rozparáděnéh (...)

ZÁPASY PŘÍŠTÍHO TÝDNE

V příštím týdnu odehrajeme dva zápasy. V úterý od 18:30 proti Bambergu na Královce a ve čtvrtek proti USK Praha, které bude začínat už v 10:00 a je součástí projektu „Mistři školám“. Př (...)

MYERS: NYMBURK ZNÁM DÍKY OOSTENDE

Bylo v pondělí lehce před čtvrt na pět, když se v Nymburce objevil Mike Myers. Po dlouhé cestě a několikahodinovém časovém posunu a byl Mike dost unavený. Na otázku ‚Jak se má‘, vysvětl (...)

S KAPITÁNEM O FUENLABRADĚ

Naši kluci dneska ráno odletěli do Madridu, aby se tu zítra utkali s týmem Montakit Fuenlabrada v šestém kole Basketball Champions League. Zápas začíná ve středu v 20:30. (...)

TISKOVÁ ZPRÁVA O HRÁČSKÉ VÝMĚNĚ

Patnáctinásobný mistr ČR a účastník Basketball Champions League ČEZ Basketball Nymburk se rozhodl k další hráčské výměně. Po vzájemné dohodě odchází Kendall Smith a do týmu přijde jiný  (...)