JASNÝ POSTUP DO FINÁLE

Pro domácí Svitavy určitě očekávané semifinále proti našim, možná s myšlenkami na desetibodovou prohru v základní části, vzalo za své. Ne nadarmo se říká „nevystoupíš dvakrát do jedné ř (...)

ZÍTRA ZAČÍNÁ F4 ČESKÉHO POHÁRU

V sobotu se po 15 letech vracíme to Svitav, abychom zde odehráli závěrečný turnaj Final 4 Hyundai Českého poháru. Tentokrát v roli favorita, nicméně Svitavy nám přinesly první medaili z (...)

NADSTAVBA ROZLOSOVÁNA

Deset zápasů v každé z nadstavbových skupin A1 a A2 bylo včera rozlosováno.

NAZAVÁHALI JSME ANI VE 22.KOLE

Po poklidné první čtvrtině, kterou jsme dokonce o pět bodů prohráli, přišla obrana která dovolila hostům za druhou a třetí čtvrtinu jen 27 bodů a útok vyfutrovaný tuctem trojek přinesl  (...)

TISKOVÁ ZPRÁVA K LOSU BCL

Ve středu před polednem bylo v House of Basketball v sídle FIBA ve švýcarském Mies rozlosováno play-off Basketball Champions League. Ze tří možných soupeřů AEK Athény, PAOK Soluň a EWE  (...)

OHLÉDNUTÍ ZA ZÁKLADNÍ ČÁSTÍ

Po čtyřech měsících skončila základní část Basketball Champions League. Dneska ještě před obědem se dozvíme jméno osmifinálového soupeře a návdavkem i dvojici potenciálních soupeřů do č (...)

LOS BCL SE BLÍŽÍ

Zítra dopoledne se odtajní resp. vylosuje soupeř pro osmifinále play-off. Losování začíná v 10:30 a budete jej moci sledovat na našem facebooku popřípadě na webových stránkách Basketbal (...)