Letošní průběh čtvrtfinálových sérií byl ve dvou případech jednoznačný, ovšem zbývající dvě dodávají napětí měrou vrchovatou. A právy ty série, které se nás týkají, se vlečou nejvíce. (...)

VOJTA HRUBAN - MVP BŘEZNA 2018

Posledním „nájemcem“ vozu Hyundai Genesis, jenž se půjčuje MVP hráčům jednotlivých měsíců, se za březen 2018 stal Vojtěch Hruban. Po Kendrickovi je to druhý hráč Nymburka v této sezoně. (...)

VÍTĚZSTVÍ A POSTUP

Čtvrtý čtvrtfinálový zápas v Kolíně proti BC Geosan Kolín skončil těsně bez inkasované stovky, ale to nic nezměnilo na tom, že výhra 99:71 znamená ten nejrychlejší postup do semifinále. (...)

OPĚT POHODOVÉ VÍTĚZSTVÍ

Pátek 13. nám nepřinesl žádnou smůlu. Naopak celý zápas jsme byli ve vedení a postupem času jsme rozdíl vytáhli až 46 bodů. Domácí hráči nebyli sto nám konkurovat. BC Geosan Kolín : ČEZ (...)

ČEKÁ NÁS V KOLÍNĚ NEJTĚŽŠÍ ZÁPAS?

Dnes v tradiční kolínský čas čtvrt hodiny před šestou začíná druhý blok čtvrtfinálové série. Po šesti výborně odehraných čtvrtinách doma a dvou průměrně nás čekají v Kolíně dva zápasy,  (...)

DRUHÁ SNADNÁ ČTVRTFINÁLOVÁ VÝHRA

Druhé utkání mělo v prvním poločase podobně jednoznačný průběh jako první zápas, i když oba týmy snížily počet bodů. Ve druhém poločase Kolín dokonce o bod vyhrál. ČEZ Basketball Nymbur (...)

ČTVRTFINÁLOVÁ LIKVIDACE KOLÍNA

V prvním čtvrtfinálovém zápasu dostali Medvědi z Kolína tolik naloženo, i že přes krátkou vzdálenost Nymburk - Kolín se hodně pronesli. ČEZ Basketball Nymburk : BC Geosan Kolín 122:68. (...)