Vyhledávání v aktualitách

PETR ŠAFARČÍK V NYMBURCE

TISKOVÁ ZPRÁVA: Patnáctinásobní mistři ČR a čerství vítězové Českého poháru získali do týmu dalšího českého reprezentanta. Se smlouvou do roku 2022 přichází do klubu Petr Šafarčík. (...)

S TURY VÍTĚZNĚ

Ani poslední zápas před reprezentační přestávkou nepřinesl žádné překvapení na náš účet a Tuři ze Svitav si odvezli z Nymburka prohru 79:93.

VOJTA: POD KOŠEM BYLO VYMETENO

PO ZLATÉM POHÁRU TO FRČÍ V LIZE

Do nadstavby letošního ročníku Kooperativa NBL vstupujeme od druhého kola utkáním proti DEKSTONE Tuři Svitavy a to ve středu od 18:30 v naší hale na Tyršáku.

FINÁLE OD DRUHÉ ČTVRTKY JASNĚ PRO NÁS

Zápas v Novém Jičíně, ve kterém se rozhodovalo o držiteli Českého poháru skončil podle očekávání naším vítězstvím 102:68. Jakožto překvapením nebyl konečný výsledek, nebyl neočekávaný a (...)

PUMPRLA: MOHL BY TO BÝT DOBRÝ ZÁPAS

Jaké postřehy měli tři aktéři sobotního semifinále - trenér Olomoucka, trenér Nymburka a náš kapitán?

POSTUP DO FINÁLE BYL RELATIVNĚ SNADNÝ

Druhých pět minut první čtvrtiny vdechlo semifinálovému zápasu Českého poháru v Novém Jičíně proti Olomoucku jasný směr, ze kterého především náš tým neuhnul a po výhře 99:81 postoupil  (...)