ČESKÝM POHÁREM RYCHLE A SNADNO

Zápas Českého poháru proti BK Přelouč, hrající třetí nejvyšší soutěž druhou ligu, byl soubojem kočky s myší, a protože to nebyl Tom a Jerry, utkání skončilo naší výhrou 136:55. (...)

ÚTOČÍME ZEZADU, ALE JSME V KONTAKTU

VÝBORNÝ VÝKON V 6.KOLE BCL

Úterní důležitý zápas z hlediska postupových ambicí proti belgickému mistru BC Oostende jsme rozhodli zlepšenou obranou od druhé čtvrtiny. Do odvety jsme si jako bonus vezeme i dobrý ná (...)

NA TRY-OUT PŘICHÁZÍ CALVIN GODFREY

Tým čtrnáctinásobných mistrů pokračuje v hledání podkošového hráče. Poté, co se v minulém týdnu rozloučil s Waverly Austinem, jenž nesplnil požadavky, přichází na try out další „bigbody (...)

PŘEDSTAVUJEME OOSTENDE

V úterý večer nás čeká ve Sportovním centru duel s úřadujícím mistrem Belgie z Oostende, který je v letošní sezoně i několika uplynulých letech na domácí scéně podobně dominantní jako n (...)

SEDMÁ VÝHRA V NBL

Zápas proti mmcité Brno se rozhodoval ve dvou fázích. Po uklidňujícím náskoku z první čtvrtiny (22:8) jsme ve třetí čtvrtině (34:15) definitivně poslali utkání nejen k očekávanému průbě (...)