Kadeti U17 - A | U17-CH liga - 04.02.2012

65
Tesla Pardubice Tesla Pardubice Hosté
50

O víkendu jsme nastoupili k utkání s týmy z Pardubic. V sobotu nás čekal dle postavení v tabulce lehčí soupeř a možná i díky tomu došlo u hráčů k naprostému nesoustředění na utkání. Soupeř hrál disciplinovaně, ucpával prostor pod košem a ovládal doskoky pod oběma koši. My jsme se vůbec nemohli dostat k naší nátlakové hře a soupeř nás v některých usecích hry přehrával. I přesto se nám podařilo v poločase získat vedení o 12 bodů. Poločasové mytí hlav nepřineslo potřebné ovoce. Ač na hráčích již byla vidět větší snaha a chtění, takovéto zápasy se po počátečním podcenění těžko znovu rozehrávají a tak přetahovaná pokračovala až do konce. Rozdíl 15 bodů je nakonec lichotivý pro oba týmy, pro nás za předvedený výkon a pro soupeře, že dokázal na palubovce lídra odehrát takto vyrovnané utkání. Jediným pozitivem utkání byl výborný výkon Martina Vaňka, který bojoval na obou stranách palubovky a šel spoluhráčům příkladem.
Body: Vaněk 20, Stegbauer 12, Kovář 8, Svoboda 6, Rykl 5, Ropek, Vejtruba a Kovač 4, Křepela 2 - Štěrba 23, Chocholouš 11, Bartoníček 7, Cimpl 5, Korol 4, trojky: 2 : 4, TH: 10/5 : 20/12, fauly: 17 : 13, čtvrtiny : 20:10, 17:15, 14:15, 14:10

30.11.2017    18:30hNejbližší zápas